Надія вмирає останньою

Життя інколи дає нам такі уроки, що ми волею-неволею мусимо відстоювати свої права.

Часто буває так, що  коли людину принизили, до її горя чи проблем майже нікому немає дiла. Як кажуть,” як об стіну горох”.

В данному випадку майже все так і вийшло, якби не втручання в справу, про яку піде мова, громадського діяча, одного з лідерів профспілкового руху  Руслана Юрійовича Олійника.
Жителька  Дніпропетровська Юлія Курдаченко стала жертвою „екземплярів”, поведінкою яких керував не розум, не серце, а статевий потяг. Це сталося 11 серпня 2012 року близько 19:00 в районі тупика трамвайного маршруту №12 . Двоє молодиків зґвалтували Юлію Курдаченко, після чого намагались вбити ії та спалити.
Дівчині, яка близько першої години ночі випадково прийшла до тями, допоміг добратися додому звичайний таксист.
Пiсля такого жаху, 13 серпня, звернувшись до Бабушкінського РВ з заявою про те, що з нею сталося,  вона отримала відмову. Працівники вищеназваного закладу мотивували відмову тим, що ix начальник був відсутній. І тільки  наступного  дня дівчина отримала направлення на прозасвідчення в судово-медичну експертизу для міліції. І тут почалося...Пройшовши судово-медичну експертизу, ніяких підтверджуючих документів про проходження прозасвідчення громадянці Юлії Курдаченко на руки не видали, лише повідомили в усній формі, що всі висновки експертизи відішлють до відділа міліції, який видавав направлення.
Звертаючись неодноразово до Бабушкінського РВ з проханням видати копію процесуального документа, потерпіла так його і не отримала.
Обійшовши чимало чиновників та відповідних органів, вона намагалася дізнатися, чому ж її справою ніхто не займається... Смішно, але це так. Як кажуть в народі: „Іван киває на Петра, Петро -  на Івана”.
Для того, щоб потерпіла не подавала заяву в міліцію, один із ґвалтівників запропонував їй п’ять тисяч гривень. Були й інші  варіанти “вирiшення питання” з громадянкою Юлією Курдаченко - погрози i тиск.
Потерпіла, звертаючись до закону по захист, не знaходила підтримки... Що насправді тодI в цій справі вiдiгравало головну роль - чи то гроші, чи кругова порука, чи “недосконала” судова система в країні, невідомо. Та коли потерпіла Юлія Курдаченко звернулась до приймальнi  Руслана Юрійовича Олійника, результати не змусили чекати ...
 Кримiнальну справу було порушено. Один iз злочинцiв почав спiвпрацювати зi слiдством, iншого оголошено в розшук. Виконання справи знаходиться пiд пильним i жорстким контролем прокурора. Про моральний стан i здоров’я дiвчини Руслан Юрiйович опікується особисто.
Хотiлося б вiрити, що такi прояви людяностi i турботи про людей, які потребують уваги, будуть наслiдувати всi нашi чиновники i представники влади. Що цей приклад повiдчиняє дверi, бiля яких ми стоїмо часто не вiд гарного життя ...
Екатерина НЕГОДА

Loading...
Loading...