Савченко потребовала от Порошенко уволить Луценко

Народный депутат Украины Надежда Савченко обратилась к Президенту Украины Петра Порошенко с требованием освободить Генерального прокурора Украины Юрия Луценко. Об этом она написала в своем Facebook.
"Так, Генеральний прокурор України Луценко Ю.В. порушив принцип презумпції невинуватості щодо мене та присягу прокурора, в якій обіцяв неухильно додержуватися Конституції та законів України, захищати права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства і держави. Відтак, у скарзі до Президента України я прошу подати до Верховної Ради письмове подання про надання згоди на звільнення Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора, за порушення присяги Прокурора; після отримання зазначеної вище згоди Верховної Ради України - звільнити Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора України, за порушення присяги Прокурора", - заявила Савченко.
Также Савченко заявила, что она подала дисциплинарную жалобу на Генерального прокурора Украины Луценко в квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров.

29432577_1559179534179341_5089672842899881984_n

Метки: Савченко
Loading...