Подозреваемый в организации убийства Бабченко заявил, что сотрудничает с контрразведкой

Борис Герман, якого в СБУ вважають організатором планованого убивства російського журналіста Аркадія Бабченка, заявляє, що він співпрацює з контррозвідкою, сообщает Радіо Свобода

«Я співпрацюю зі внутрішньою розвідкою щодо виявлення на території України дій Росії для зміни української влади. Контррозвідка дала мені можливість і повноваження вивчати зв’язки, тобто вивчати потоки грошей, які приходять в Україну, через кого і кому… », – заявив він під час засідання суду, який обирає йому запобіжний захід.

За його словами, він співпрацює з контррозвідкою близько півроку.

«Я не маю ніяких негативних емоцій до Бабченка, не маю претензій до Цимбалюка…Цимбалюк був обраний для цієї місії контррозвідкою…коли він обирався на цю роль, усі знали, що він піде до СБУ… що буде інсценування, це все було відомо. Для того, щоб узяти інформацію з російського джерела, нам потрібно було зробити якусь імітацію роботи, щоб мати довіру. Після цього вони надали нам список з тридцяти людей, який передали контррозвідці», – заявив Герман, додавши, що це не було озвучено раніше, тому що є велика кількість «кротів у цих підрозділах».

Метки: убийство Бабченко