Зi святом вас, днiпряни! — Мгер Куюмчян, керівник Дніпровської міської організації ВО «Батьківщина»

мгер

2017 рік особисто для мене став показовим. Третій рік війни, третій рік «реформ» і надто сильне розчарування серед людей. Я розумію причини таких настроїв, але …

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят звертаюся до вас з єдиним проханням. Ні в якому разі не опускайте рук.

Пам’ятаєте, з яким настроєм у дитинстві ви чекали дива у новорічну ніч, як вірили, що ваша мрія здійсниться? Мені хочеться побажати вам, щоб ви не втрачали віри і обов’язково мріяли. У дитинстві наші мрії втілювали у життя наші батьки, рідні та близькі нам люди. А зараз ми самі маємо наблизити наші мрії до реальності.

Згадайте анекдот, як чоловік мріяв виграти в лотерею, але жодного разу навіть не купив лотерейного білету. Ми маємо робити кроки назустріч нашим мріям. Тільки якщо ми будемо діяти, ми зможемо досягти успіху та бути по-справжньому щасливими. Дуже важливо, аби кожен з вас відчував радість та задоволення від життя, бо без вас немає Батьківщини. Ваша посмішка, ваша віра у майбутнє та самих себе – це запорука могутньої та процвітаючої України. Не забувайте про це. Я вірю, що в нас все вийде, бо ми сильна та інтелектуальна нація.

На шляху до нашої спільної мрії, до вашої особистої мені залишається лише побажати вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та достатку. Я вірю в вас. Вірю в те, що дива трапляються, а Новорічні та Різдвяні свята додадуть нам лише сил для того, щоб ми могли впевнено рухатися вперед. Зі святами вас!

Мгер Куюмчян,
керівник Дніпровської міської організації ВО «Батьківщина»