Журналист из Вашингтона рассказал о том, как его вдохновила модель с инвалидностью из Днепра

20728101_1651845794848865_5655586897966838668_n

Журналист из Вашингтона Dorje Batuu  рассказал на своей странице в Фейсбук, о том, как его вдохновляют поступки первой модели с инвалидностью из Днепра Александры Кутас. Оказывается, Dorje Batuu сопровождал девушку, во время ее путешествия в Америку.

- Коли відома модель Alexandra Kutas приїхала до нас на кілька днів у гості, у поїздках по Конектикуту її супроводжував я.
Ми (of course) влаштували шопінг, їздили на океан, Саша відпочивала перед напруженими днями і показом у Нью-Йорку, і я спіймав себе на думці, що спілкування з цією маленькою дівчиною якось дивно мене змінює. Саша смілива. Відправитись самій у подорож з України у США, у гамірний Нью-Йорк, самостійно пересуватись до по Манхеттену, сісти на потяг і приїхати нарешті, у інший незнайомий штат, а потім сісти на паром і поплисти на Лонг-Айленд – на це мало хто і на своїх двох ногах наважиться.
А в Саші було усього лише два колеса.
Подивившись на Сашу, на те, як вона вирішує складні логістичні задачи, на те, скільки вона працює (а вона навіть на відпочинку вела безкінечні перемовини і працювала з електронною поштою), я зрозумів, що десь недопрацьовую я скажу чесно, я у своєму житті бачив лише двох людей з нелюдською працездатністю. І Кутас одна з них. Один день спілкування із Сашею і ви зрозумієте, що у вас у житті майже немає проблем, а є дрібні тимчасові незручності, котрі можна легко вирішити. І Саша навіть може навчити, як саме – вона чудовий мотиватор!
Я скажу більше. У вас є можливість полетіти з нею у бізнесову подорож на Тайвань і переконатись у цьому особисто.
Ваш переліт і проживання буде повністю оплачені.
Як це зробити? А перейдіть-но за посиланням.
P.S. У якості бонусу – ви будете часто носити Сашу на руках:)))
Повірте мені на слово. Поїхати варто!
P.P.S. Сашо, гарної поїздки, і чекаємо на тебе у США;), - написал Dorje Batuu.

 

Метки: модель с инвалидностью
Loading...