Жительница Днепра предлагает делать домики для белок

В связи с наступлением холодов неравнодушная к братьям нашим меньшим жительница Днепра Людмила Хапатько призывает горожан делать домики для белок, в которых можно было бы оставлять корм. Об этом она сообщает в Фейсбуке .

белки

“Восени запасалася жолудями та горішками для моїх зимових друзів, що прибігали до мене на балкон, сойок та білочок. І от лежать мої гостинці на балконі, на самому видному місці...і ніхто їх не їсть. :-( Не прилітають до мене сойки, не прибігають білочки, навіть синичок не бачу.... Що сталося?!
А от що. Дуже чудово, що почали вигрібати сміття з занедбаного парку Комсомолу, що біля льодового. Я - ЗА! Але, знов я вважаю, що треба включати мозок тим, хто рубить та пиляє дерева. Зробили на головній алеї, що через дамбу, зимовий розважальний парк, прибрали, повирубували багато чагаря ...і старих дерев, тих, в яких були дупла. На заразі, там буквально з десяток таких старих дерев залишилось... на одному дереві по три чотири жилих дупла, білочки там, як в общазі живуть. Коротше, ми, як ті ордловці, зламали будиночки, і сказали, що Ура! От і пішли від нас білочки та сойки шукати собі домівочки в інших містах.
Ось мене дехто критикує, що я така-сяка проти прогресу і "чистоти" в місті. Що мені не подобаються багато раптом побудованих, нових будинків, що я заздрю багатству їх мешканців ... коротше, у всякій дурниці. Але я все ж знову хочу, як кажуть " за екологію" ...

А ТЕПЕР КОНСТРУКТИВНА ПРОПОЗИЦІЯ:
Давайте, хто вміє та може, зробимо будиночки для білочок, шпаківні, та якось зберемося та повісимо їх в наших облисіннях, щоб не пішли від нас зовсім маленькі пухнастики та клювастики , і можна було б дітям живу білочку показати, пригостити її горішком».

Метки: белки, домики для белок
Loading...