Жители Днепра показали, как окунались в ледяную воду (ФОТО)

Сегодня, 19 января, жители Днепра праздновали Крещение Господне. Самые смелые с самого утра окунались в холодную воду. Многие выкладывали снимки в Фейсбук. Среди купальщиков также были представители городской и областной власти.

Член постоянной комиссии городского совета по вопросам бюджета, финансов и местного самоуправления Анастасия Староскольцева.

Староскольцева

Журналист Дарина Сухонос:
- Второй год, и второй год вызов себе.

Сухонос

Председатель Днепропетровского областного совета Глеб Прыгунов:
- Пірнаючи у крижану воду, не маєш роздумів чи сумнівів. Просто затамовуєш подих і робиш цей крок. Така вправа – невеличкий приклад сміливості, рішучості, дієвості. Усі ці якості безперечно присутні у моїх колег, депутатів обласної ради, шановного духовенства, зокрема, Владики Симеона. Радий, що ми разом, як і щороку, занурюємося у води рідного Дніпра. Ще раз усіх зі святом!

Глеб Пригунов

А также жители Днепра
Сергей Теодорович

Теодорович

Борис Ковтонюк:
- Уже другий рік поспіль біля колишніх Богородицької фортеці та міста Стара Самарь в рамках культурної програми "З Україною в серці" міського голови Дніпра проводять масові заходи в день Водохрещі у затоці Самари. Раніше на цьому місці свято організовували козаки Кодацької паланки Низового Війська Запорозького.

Борис Ковтонюк

Максим Дегтяренко

Дегтяренко

Ярослав Шестюк

Шестюк

Метки: Крещение Господне
Loading...