«За два дня до событий директор сети «е.Да» гулял по Москве», — избитый «ватниками»

Избитый возле кафе «е.Да» днепровский адвокат Дмитрий Антонов проводит собственное расследование в связи с событиями, которые произошли 18 октября. Вот о чем он сообщает в Фейсбуке.

Друзі, почну з самого початку. Прошу копіювати та поширювати, чому - трохи нижче.
18.10.16 ми йшли обідати, там де обідаємо завжди, вільних місць не було. Зайшли в Е.ду на вул. Мечнікова 3. Тверезі. З дівчиною я розмовляв ввічлево. Далі події ви знаєте.
Мені дуже була не зрозуміла позиція закладу Е.да. Як що все було інакше, як стверджують тролякі, що ми були бухі та сварилися - чому не надати відео? І я зрозумів чому.
Я почав шукати власників мережі Е.да в інтернеті. Вся інформація отримана з вільного доступу та скопійована в архив.
Та мені стало зрозумілим, чому велика активність російськомовних атакує мій пост та акаунт скаргами.
Я запита у Гугля #кафеЕда та отримав контактні телефони. Один КС інший Лайф. По КС гугл мовчав. А по Лайф видав цікаву інформацію - телефон директора сеті Е.да #ОлегАсхадуллін
Знайшов акк #ОлегАсхадуллін в фб та вконткате. Побачив у нього в друзях #ДенисЛосев Москва та все стало зрозуміло. 16.10.16, за два дні до подій, Олег гуляє у Москві, в колі любих друзів. Те, що #Е_да масковська фішка зрозуміло з запитів у Гугля. Поширена російська мережа. І не кажить мені, що це випадковисть. Більш того, працівники тої #Е_ди вкрали Коліну сумку з документами.
Друзі, ніяких підпалів та взривів не буде! Ми боремося за правову державу. Деякі перфоменси ми зробемо, але пізніше.
Все, що написав підтверджую скрінкопіями з інтернету .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки: кафе «е.Да»