Волонтеру бабе Люде прислала посылку мать согретого ею бойца

Мать бойца, который возвращался с войны и попал в уголок отдыха «Вокзал-Днепр», прислала посылку легендарному днепровскому волонтеру – 87-летней бабе Люде. Так она решила отблагодарить пожилую женщину за то, что она отогрела ее сына – об этом в Фейсбуке сообщает Anna Biketova
«За час чергування на Вокзал-Днепр свідком яких тільки історій я не була: трагічних, комічних, трагікомічних , романтичних… А ось вам справжня різдвяна історія:
Молодий вояка вже два роки на війні :-( . Отримав короткочасну відпустку на Різдво, їде додому на Полтавщину. Втомлений, виснажений, невиспаний. Ще й, як на гріх, морози цьогоріч справжні, зимові. Снігів намело-наморозило. Ручки важелезної сумки врізались в закляклі руки. Рейсовий автобус холодний, весь промерзлий, після багатогодинного сидіння в ньому все тіло задубіло, ледве ворушиться.
Добре, що є де перепочити у дорозі. Волонтерський пункт на залізничному вокзалі #ВокзалДніпро наллє гарячого чаю, відігріє подорожнього військового.
А ще буває на ньому бабуся Лю. 87 років має за плечима, Але попри такий поважний вік купує фрукти та смаколики, власноруч відвозить їх пораненим до шпиталів.
Підійшла вона до змерзлого Воїна, взяла його негнучкі руки у свої, старечі, та почала розтирати, відігрівати. Ще й хукати на них, віддаючі тепло свого змалілого тіла молодому. І так це було щемливо, що зніяковів хлопчина, спробував забрати руки - не відпускає. Так, допоки пальці не почали ворушитися, і сиділа з ним разом.
Розчулений хлопець розказав дома матері про цей випадок. А ви ж знаєте серце матері, що два роки чекає на сина з війни. Нема спокою ні вдень, ні вночі. Очі та вуха вже автоматично фільтрують потоки інформації, виділяючи ту, що стосується військового підрозділу та місця дислокації сина. Сліз пролито, на ціле озеро вистачить…
Отак сиділи вони на Різдво удвох, мати та син, згадували пережите, та плакали разом.
А для бабусі Лю пані Світлана на подяку переслала посилку з подарунками.:А я, волонтер пункту Вокзал-Днепр, її вручила адресату. Бабусі прийшлися дуже до вподоби отримані речі. Переказує Світланиній родині подяку та Божих благословінь. Щоб Господь зберіг її сина та повернув родині.

баба

Метки: волонтеры
Loading...