Водогін, прибирання снігу та благоустрій кладовищ: Що хвилює мешканців Таромського

21 березня у Таромському відбулася інформаційна година з мешканцями мікрорайону. У культурно-дозвільному центрі «Іскра» зібралося декілька сотень містян, щоб обговорити проблеми, які їх турбують. Зустріч провів начальник управління майном колишнього селища міського типу Таромське Дніпровської міської ради Олексій Бондаренко.

22.03_MG_5339

Серед питань, які піднімалися у залі, – субсидії, наведення ладу на прибудинкових територіях, особливо взимку, будівництво третьої черги водогону. Найбільш жвава дискусія точилася щодо благоустрою місцевих кладовищ.

«Наразі ситуація з похованнями нагадує печерний період: немає ладу, люди навіть не отримують свідоцтв про поховання, бо невідомо, хто займається цими похованнями. На кладовищах якісь «клани» роблять свої справи, все неофіційно. Мешканцям мікрорайону було запропоновано взяти на себе відповідальність, оформитися на роботу в КП «Ритуальні послуги», щоб усі поховання були легальними. Комунальне підприємство, я впевнений, наведе лад у цьому питанні», – зазначив Олексій Бондаренко.

22.03_MG_5350

Щоб повністю спростувати плітки щодо благоустрою кладовищ, на зустріч із мешканцями Таромського завітав директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Тюменцев.

«Місто передало на баланс нашого КП дев’ять занедбаних кладовищ у Таромському. Це було зроблено для впорядкування​​​​​​
поховань, наведення ладу на цих кладовищах. Мешканці хвилюються, і це зрозуміло. Комунальне підприємство призначить відповідальних працівників на кладовищах, різноробочих. Зробимо огорожу. Наразі готується проект підведення води на кладовища та встановлення капличок для похоронної відправи. Крім цього, місто виділяє дві одиниці техніки для прибирання у зимовий та літній період», – розповів Олександр Тюменцев.

22.03_MG_5352

Відповідаючи на запитання місцевих мешканців про вартість поховання, директор КП зазначив, що коштуватиме це дешевше, ніж загалом у місті – 1980 грн. Він також наголосив, що така вартість пов’язана з тим, що кладовища Таромського будуть лише для місцевих мешканців.

 

Метки: Таромское