Внимание! Присоединяйтесь к акции протеста против передачи госпиталя России!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA25 февраля, в четверг, в 12.30 возле входа в Днепропетровский военный госпиталь (ул. Староказацкая, 63 (бывшая Комсомольская)состоится акция протеста против передачи этого учреждения российскому банку. Об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщает общественный деятель Людмила Кострюкова.
«Подала електронну петицію на сайті Президента України з таким змістом:
"Ми, громадяни України, що підписали цю петицію, вимагаємо від Вас, пане Президент, втрутитися і сприяти припиненню ганебних дій, які здійснюють корумповані представники різних гілок влади щодо незаконної передачі майна і території Дніпропетровського військового госпіталю, розташованого за адресою Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 63 - після перейменування вул. Старокозацька, 63).
Наголошуємо на тому, що Дніпропетровський військовий госпіталь - це власність народу України і спроба передати його за допомогою різних юридичних махінацій у власність представників країни-окупанта, якою є Російська Федерація, зокрема "ВТБ-банку", розцінюємо як ганебну зраду.
Звертаємо Вашу увагу також і на те, що передавати у приватну власність майно і територію Дніпропетровського військового госпіталю навіть - громадянам або юридичним особам України - також є неприпустимим.
Те, що належить державі, належить і нам, іі громадянам."
Чекаю на підтвердження реєстрації петиції і іі оприлюднення.
Всіх небайдужих громадян запрошуємо долучитися також і підтримати наші справедливі вимоги до держави Украіна і іі Президента.
Початок акції 25.02. о 12.30 біля входу у військовий госпіталь (вул. Старокозацька, 63)».

Метки: акция, госпиталь, протест
Loading...