Внимание! На суд по военному госпиталю смогут попасть все желающие!

4 апреля, в понедельник, в 10.30 состоится второе заседание по возобновленному делу о возвращении Днепропетровского военного госпиталя в собственность государства. На этот раз на суде смогут присутствовать все желающие, поскольку его заседание состоится не в маленькой комнатке Днепропетровского хозяйственного суда, как это было в первый раз, а в помещении сессионного зала Соборного (Жовтневого) райсовета. Об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщает общественный деятель Людмила Кострюкова.
«Вчора мені, як координатору акціі-протесту щодо незаконноі передачі госпіталю з державної власності у приватну, зокрема представнику країни-агресора Росії ВТБ банку, зателефонував заступник голови Дніпропетровського господарського суду О. Ю. Васил'єв і повідомив, що, поважаючи бажання громадськості і представників ЗМІ бути присутніми у слуханні такої резонансної справи, як відчуження шпиталю з державної власності у приватну, процесс буде відбуватися у приміщенні сесійної зали Соборної (Жовтневої) районної ради м. Дніпропетровська 04.04.2016 р. о 10.30. (Суддя С.Г. Юзіков).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Всіх бажаючих заявити свою громадянську позицію і підтримати правове вирішення питання, а також бути присутніми на слуханні справи запрошуємо на 10.00 до Соборноі (Жовтневоі) районної ради за адресою:
м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 3. (р-н парка ім. Шевченко).

Метки: военный госпиталь, заседание
Loading...
Loading...