Власне житло: У Дніпрі родини українських бійців отримали ключі від нових квартир

_MG_7849

30 травня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив двом сім’ям українських захисників ключі від нових осель. Ордери на трикімнатні квартири одержали родини Антіпових і Кучеренків. Помешкання придбали в рамках програми міськради «Муніципальне житло».

У сім’ї Антіпових двоє героїв. Коли загострилася ситуація на сході країни, їхній син Богдан одним із перших пішов захищати державу. Батько родини – пан Сергій – спочатку стояв на блокпостах, та потім теж пішов на передову – за сином. Під час однієї з операцій, рятуючи свою дитину, отримав поранення.

На власне помешкання Антіпови чекали з 2015 року. Нині родина готується до жаданого переїзду з тісної однокімнатної малосімейки. Голова сім’ї розповідає: за всіма процесами щодо житла стежила дружина. Для нової оселі сім’я вже зібрала кухню. Далі, каже чоловік, домашній затишок облаштовуватимуть теж усі разом.

_MG_7879-20180530

«Програма працює. Наш мер – найкращий. Переїхати для нас не проблема. Побратими допоможуть, адже перебираємося в простору трикімнатну квартиру», – розповів Сергій Антіпов.

Подружжя Кучеренків понад десять років разом із трьома дітьми тіснилося у кімнаті гуртожитку. У 2014-му батько родини Олександр записався до лав добровольців. Побував у зоні АТО, а нині служить в одній із частин у Дніпрі. Звістку про одержання квартири ця сім’я також зустріла з радістю.

_MG_7951 _MG_7938

«Кілька днів тому ми дізналися, що отримуємо квартиру. Звісно, дуже зраділи. Нам зателефонували й повідомили, що рішення ухвалене. Як будемо обживатися, ми з дружиною вже планували раніше. Тепер порадимося ще й з дітьми. Сподіваємося, що переїдемо якнайшвидше», – ділиться планами батько родини Кучеренків Олександр.

Очільник Дніпра Борис Філатов наголосив: програму «Муніципальне житло» розвиватимуть і надалі.

_MG_7902

«Цього року ми видаємо перші ордери та ключі від квартир учасникам бойових дій на сході України. Помешкання придбали в рамках програми «Муніципальне житло». Минулого року передали 16 квартир. Половина з них – також для учасників бойових дій. Ще дві отримали ліквідатори аварії на ЧАЕС, одну – учасник бойових дій в Афганістані. Решту дали багатодітним родинам та інвалідам з дитинства. Програма триватиме», – сказав Борис Філатов.

 

Метки: «Муніципальне житло», Борис Филатов