Вітаємо з Днем знань!

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас з Днем знань!

Перше вересня – це свято дітей і дорослих, учнів і вчителів, студентів та викладачів. Це свято, яке люблять практично всі українці, адже воно має особливу енергетику.

Перше вересня - це той день, коли дорослі - батьки та вчителі - намагаються влаштувати дітям свято, учні та студенти радіють від зустрічей з друзями, а перед першокласниками відкривається нова сторінка життя.

Так сталося, що в цей день українські політики зазвичай приходять в школи та навчальні заклади і жваво обіцяють підтримувати освіту, учнів і студентів. Але насправді для державних осіб цей день мав би розпочинався не з промов на святкових лінійках, а із звітів перед громадськістю про те, які покращення в учнів та студентів, усіх освітян розпочнуться з першого вересня.

Упевнені, що перед новим навчальним роком українські студенти мають дізнавалися не про зменшення стипендій, а про їх збільшення, учні вчасно, а не в грудні, повинні отримувати усі підручники, а батьки не ламати голови над тим, за що зібрати дитину в школу.

Віримо, що виховання нації дуже скоро стане для держави одним з головних завдань - вчителі, викладачі, науковці матимуть достойні зарплати, а інтелект нації працюватиме на Україну. І дуже скоро ми всі перевернемо сторінку новітніх псевдореформаторів, а Україна стане на шлях позитивних змін та справжніх перетворень.

Бажаємо всім вам сил та натхнення!

Божої підтримки в усіх справах!

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина»

Loading...