Видібрані кращі вчителі Дніпропетровщини

П'ять дніпропетровських вчителів представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнському конкурсі «Вчитель року», який буде проходити в квітні. Ці педагоги вибороли перемогу на міському та обласному конкурсах.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова. За її словами найкращих вчителів обирали у 5 номінаціях - «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання» та «Директор школи». «Конкурс проводився у два етапи. У першому турі взяв участь 61 вчитель, кращих з них журі обирали за творчими педагогічними доробками, ідеями педагогічного досвіду, впровадженням інноваційних педагогічних технологій. Під час другого етапу учасники представляли себе та демонстрували свої вчительські навики у конкурсній роботі «Я роблю це так» », - зазначила Людмила Чернишова.

Вона також додала, що конкурс «Вчитель року» проводиться для піднесення ролі вчителя у суспільстві, підвищення престижності цієї професії та удосконалення фахової майстерності педагога. «Участь у конкурсі розширила мій кругозір, підвищила рівень професійності, я познайомилась з колегами, ми обмінялись досвідом. Подібні заходи позитивно впливають на роботу вчителя, бо ми черпаємо нові знання», - сказала переможець міського та обласного конкурсу «Вчитель року» у номінації «Директор школи», директор фінансово-економічного ліцею Дар'я Новохатня.
Нагадаємо, що конкурс «Учитель року» проводиться з 1995 року. Переможцями всеукраїнського етапу конкурсу дніпропетровські вчителі ставали 6 разів.

Валерий ТКАЧЕНКО

Loading...
Loading...