Відбили атаку: Максим Нефьодов подякував Борису Філатову за захист ProZorro у Дніпрі

Роботу системи ProZorro у Дніпрі відстояли, а запропонований компроміс допоміг зберегти ліміт закупівель на позначці 3 тис. грн. Так оцінив роботу мера Дніпра Бориса Філатова перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

_MG_0621

«Позитивні новини з Дніпра. Атаку на ProZorro в місті вдалося відбити. У результаті компромісу з-під тендерів лише вивели «депутатські гроші» та спростили умови проведення «аварійних» термінових закупівель без тендеру. Вважаю це цілком адекватною ціною за збереження загального ліміту в 3 тис. грн. Дякую Борису Філатову, Яніці Мерило (в. о. заступника міського голови Дніпра. – Ред.)» – написав Максим Нефьодов на своїй сторінці в соцмережі.

Перший заступник міністра також нагадав, що Дніпро посідає сьоме місце в загальнодержавному рейтингу кількості закупівель у ProZorro. Протягом минулих двох років місту вдалося зекономити близько 144 млн грн.

Як відомо, зміни до правил застосування системи електронних закупівель у Дніпрі ухвалили під час 33-ї чергової сесії міськради. Борис Філатов заявив: попри політичні спекуляції та велику кількість різних пропозицій від депутатів, поріг у 200 тисяч не повертатимуть. Нині в місті діють чи не найсуворіші умови використання системи ProZorro в країні.

Метки: Prozorro, Борис Филатов