Ветеран АТО из Днепропетровщины сочинил рок-хит про артразведку

Андрей Касенюк «Монах», служивший в 93-й омбр, после демобилизации работает ди-джеем в клубе, недавно он вместе со своей рок-группой записал песню об артразведке - об этом сообщается в Фейсбуке.

«Монах, арта і рок-н-рол
Касенюк Адрій Михайлович, позивний Монах, родом із Кам’янського (колишній Дніпродзержинськ). З третьої спроби потрапивши до лав ЗСУ в 93-тя ОМБр, він відвоював спекотний рік на Донецькому напрямку – з 2015 по 2016 у артилерійській розвідувальній групі, куди потрапив за запрошенням командира АРГ із свого 2 гаубичного самохідного артилерійського дивізіона. Каже, що у свій час «відкосив» від строкової служби в армії, а проте у хлопця за плечима важкі бої в Авдіївці, Пісках, Невельскому, Красногорівці.
Андрій пояснює: захист Батьківщини – обов’язок кожного чоловіка. А Крим, Донеччина і Луганщина – це Україна, вкрасти її не вийде.
Він згадує – найспекотніше було в Пісках. Ні дня тиші, майже щоночі працювали танки – іноді навіть влучаючи по позиціях.
«Свист куль я не забуду ніколи… - розповідає Монах. – А в Невельскому ми влітку узагалі спали по чотири години на добу. Тихіше стало лише під осінь».
Саме тоді Андрій отримав наказ від командира написати пісню про артрозвідку. Далі вже слова йшли самі. В результаті, Монах зі своїми товаришами, рок-гуртом «SilverTown», записали трек, який по-справжньому запалює бійців, наповнюючи гордістю за воїнів України та жагою до перемоги! Жорстка, неймовірна і близька кожному солдату, що пройшов крізь горнило війни, пісня – стрімкими темпами набрала популярність. Розказує, що позивний «Монах» отримав від побратимів через довжелезну бороду, яку не голив протягом усієї служби в АРГ.
Зараз хлопець працює на заводі, на вихідних – він DJ в нічному клубі. Навчається в університеті й виступає разом зі своїм рок-гуртом #SilverTownУкраїною.
Плани в AndreyKasenyuk, нашого колишнього співслужбовця, дуже прості та амбітні: стати рок-зіркою!»

Послушать акустическую версию песни можно здесь. А вот рок-версию слушайте тут.

монах

Метки: Андрей Касенюк, ветеран ато, рок-хит
Loading...