Валентин Резніченко вручив державні відзнаки дніпропетровським медикам, які рятували життя героїв АТО

IL4_5828На рахунку дніпропетровських медиків кількаденні марафони в операційних та майже 5,5 тисяч врятованих життів українських військових. Для своїх пацієнтів вони – справжні герої, для всієї України – приклад найвищого професіоналізму. За самовіддану роботу півтора десятка лікарів області сьогодні отримали державні відзнаки. 

Попри традицію вручати державні нагороди в облдержадміністрації сьогодні для лікарів зробили виняток. Церемонія відбулася в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова.

«Я схиляюсь перед вашим професіоналізмом, але недостатньо просто говорити про це. Я вирішив, що не ви повинні приїхати до мене на нагородження, а я – до вас. Ви маєте отримати відзнаки там, де працюєте, щоб це бачили колеги і пацієнти. Можливо, комусь це здається менш урочистим, але таким чином я хотів висловити вам свою глибоку повагу», - звернувся до медиків Валентин Резніченко.

Завідувач відділення лікарні ім. Мечникова Олександр Губарик отримав звання Заслуженого лікаря України. Каже: за останній рік робота медиків суттєво змінилася. Щоб рятувати життя поранених в АТО бійців, йому та колегам доводилося постійно вчитися.

«Змінився характер травм. Ми звикли працювати з постраждалими в автокатастрофах, а довелося перейти на роботу над ураженнями від вибухів. Бувало так, що поранених хлопців привозили по 14-18 годин поспіль. Це була боротьба за життя до останнього. Багато з них вже одужали», - розповів він.

Подякувати лікарям прийшли їх пацієнти.IL4_5741

«Ми куємо перемогу на війні, а лікарі - в тилу. У багатьох з бійців завдяки медикам з'явився другий день народження. Вони врятували не тільки наші життя, але й душі наших близьких. Від себе та всіх хлопців велика вдячність та уклін лікарям», - зазначив полковник В’ячеслав Севрук.

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримали чотири медики області, дев’ятеро стали заслуженими лікарями України, двоє – Заслуженими працівниками охорони здоров’я України. Директор Дніпропетровського навчально-реабілітаційного центру №1 Ольга Шум отримала звання Заслуженого працівника освіти, а перший заступник директора Дніпропетровського міжнародного аеропорту Сергій Криворотченко – Орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Метки: державні відзнаки, медики, Резниченко
Loading...
Loading...