В Верхнеднепровске врач-психиатр избил журналистку

избил журналистку

Журналист телеканала ICTV и телеканала «Прямий» Светлана Федик поведала наFacebook жуткую историю о том, как их съемочную группу избили в городе Верхнеднепровске Днепропетровской области. Светлана рассказала, что проводила журналистское расследование в верхнеднепровском детском психоневрологическом интернате. В их редакцию поступил сигнал о том, что директор заведения – врач-психиатр Геннадий Феденко регулярно поднимает руку на больных детей. Персонал интерната тоже периодически попадает под его горячую руку. Недавно врач-психиатр сильно избил пожилую работницу, у которой из-за этого случился обширный инфаркт.

избил журналистку4В полиции объясняют, что выезжают иногда на вызовы в интернат, где видят избитых воспитанников заведения. Однако, ничего сделать не в силах, потому как для открытия криминального разбирательства необходима судмедэкспертиза. А директор, как опекун всех детей, запрещает ее проводить.

избил журналистку2Журналист и оператор, которые приехали разобраться в ситуации, также стали жертвами директорского насилия.
- Вчора я разом з оператором проводили зйомку на території інтернату. Нам грубо перешкоджали, - рассказывает Светлана Федик. - Директор закладу кілька разів підходив до мене і розігрував штучно створену провокацію, режисером якої був він сам. На своєму телефоні Геннадій Феденко вмикав камеру, знімав мене і кричав «не штовхайте мене!» Хоча я стояла за пів метра від нього і навіть його не торкалася. Після цих слів він з розмаху бив мене у плече. Так кілька разів. Та найгірше було далі. На коридор вибіг неадекватний чоловік, який почав забирати в нас техніку. То був психіатр. Він вчепився як п’явка в руку оператору і почав виривати камеру. Мій мужній колега проявив неймовірну стійкість і до останнього намагався знімати відео. Психіатр озвірів і з розмаху почав товкти оператором і камерою об стіну. Намагався розбити техніку. І навіть тоді, коли від ударів на руках мого колеги виступила кров, він всеодно не випускав камеру з рук. Камера постійно ходила ходором від ударів об стіну. Від неї почали один за одним відвалюватися деталі: світло, акумулятори. Я тремтячими руками дістала свій телефон, ввімкнула відео і почала знімати як психіатр бив мого колегу. Тоді до мене підбіг директор. Почав боляче викручувати руки і забирати з рук телефон. Я не відпускала до останнього. Але директор виявився сильнішим. Я просила повернути телефон назад. Тоді психіатр скрутив «дулю», показав мені і вдарив мене кулаком в обличчя.

Вже за воротами інтернату був виклик поліції, написання заяв, надання показів, огляд техніки. Я розповіла поліцейським, що в мене силою відібрали телефон і не повертають. Телефон раптом з’явився на прохідній інтернату. Заступник директора сказала поліцейським, що я загубила телефон на території інтернату, а вони знайшли. В телефонi не було жодного файлу. Вони видалили відео-докази свого злочину.  Але нам вдалося відновити відео з мого мобільного.
Боюся, що Геннадій Феденко може залишитися не покараним за побиття мене та мого оператора… Як досі не покараний за знущання над дітьми та ще за багато корупційних схем.

избил журналистку3

По последним данным, в отношении Геннадия Феденко открыто криминальное производство по трем статьям: нанесение материального ущерба, нанесение телесных повреждений и препятствие журналистской деятельности. Однако на журналистку, по ее словам, продолжает оказываться давление со стороны директора интерната и его жены.

 

 

 

 

 

 

Метки: врач-психиатр, журналистка, избиение