В Москве зверски убили дочь и сына криворожского врача

Несколько дней назад в Москве были зверски убиты убиты 29-летняя уроженка Кривого Рога Мария и ее 5-летний сын Марк.

Как сообщает сайт «Весь Кривой Рог», мать Марии и бабушка Марка, врач-педиатр из Кривого Рога Светлана Матвеева в шоке от случившегося. Накануне она общалась с дочерью по телефону и ничего не предвещало беды.

54350955_311253666199362_7969995756910149632_n.jpg.pagespeed.ce.9bsQXAHEoA

Тела женщины и ребенка обнаружила в квартире в Москве их родственница. Глава семейства также находился в квартире в луже крови. Однако предположительно он совершил кровавое убийство, после чего пытался покончить с собой. Российских правоохранителей шокировала особая жестокость преступления – на теле ребенка было множество ножевых ранений. А на стене - надпись кровью «Я тебя породил, я тебя и убью!».

Криворожане выражают соболезнование родственникам погибших и собирают средства для перевозки тел на родину в Кривой Рог.

Наши коллеги из телекомпании "Рудана" сообщили подробности кровавой драмы. rudana.com.ua

- За попередніми даними, своєму синові чоловік наніс не менше 70 колото-різаних ран, а дружину вбив ударом важкого предмета по потилиці. Загиблій жінці було 29 років.

В Україні чоловік три з половиною року працював пожежним, а в 2014-2015 роках влаштувався охоронцем у приватне підприємство. Потім родина переїхала до Росії. Тіла сина і дружини були виявлені в квартирі на північному сході Москви, де проживала сім'я. Сам підозрюваний спробував накласти на себе руки, перерізавши вени.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на джерела в поліції, ймовірного вбивцю помістили в охоронюваний блок лікарні, зараз лікарі оцінюють його стан як "відносно задовільний".

У передсмертній записці Нікітін зізнався в любові до сина Марка, а на підлозі квартири, де стався злочин, залишив напис кров'ю "Я тебе породив, я тебе і вб'ю", а на підвіконні – "Юда – Маша" (вбиту дружину звали Марією).

За день до вбивства, Нікітін склав заповіт, який завірив у нотаріуса. Все своє майно він залишив батькові Олександру Нікітіну, який, за даними російських ЗМІ, є письменником з Ялти.

Друзі жорстоко вбитої Марії Матвєєвої обурені тим, що загиблу дівчину звинувачують у провокуванні чоловіка – мовляв, вона "пиляла" його через гроші. За словами її знайомих, Маша була світлою людиною. І всі, хто з нею спілкувався останнім часом, стверджують, що в родині панували любов і розуміння.

Однокурсниця загиблої повідомила, що Марія хотіла стати журналістом. "Вона навчалася в Московському фінансово-юридичному інституті на факультеті журналістики. Дуже весела, світла дівчина. І дуже відповідальна, виконувала всі завдання під час навчання, вчилася добре", – згадує подруга.

Сім'я декілька років тому переїхала в Москву і жила в квартирі літньої родички Марії. Дівчина працювала в Московському федеральному центрі "Мої документи".

Друзі кажуть, що заяви батька Сави про те, що Марія могла спровокувати його на вбивство – дурощі і марення.

А тим часом у соцмережах криворіжці просять у земляків допомоги для Світлани Матвєєвої - матері загиблої криворожанки, яку добре знають у нашому місті.

"Прошу всіх небайдужих людей допомогти впоратися з горем прекрасній людині, висококваліфікованому педіатру, яка вилікувала сотні діток, Світлані Матвєєвій, - пише користувачка Марина Махнік. - 2 березня Світлана Борисівна втратила доньку Марію і онука Марка. Зараз тіла загиблих знаходяться у Москві, для перевезення тіл до Кривого Рогу потрібні колосальні гроші, яких у жінки просто немає. Звертаюся до всіх, хто знає цього чудового лікаря, і тих, хто не байдужий до чужого горя, допомогти фінансово. Реквізити: карта Приватбанк 4731 2196 0028 1640 ПІБ одержувача Матвєєва Світлана Борисівн

 

Метки: убийство