В Доме искусств сегодня открывается фотовыставка «Объединенные Днепром»

Ко Дню города в днепровском Доме искусств (ул. Философская, 23) 6 сентября открывается фотовыставка «Объединенные Днепром». Об этом сообщает директор Дома искусств Валентина Слобода.
«Шановні друзі! Три дні залишилось до святкування Дня міста Дніпра. І хоча приводів для радості небагато, все ж ми звикли подарунки готувати. З 2013 року до Дня міста реалізуємо мистецький проект «Поєднані Дніпром". У рамках проекту у попередні роки проводились виставки образотворчого та фотомистецтва, які давали яскраве уявлення про жанрове і тематичне розмаїття творчих пошуків авторів. Цього року проект буде реалізуватись протягом вересня-жовтня в декілька етапів: виставка фотомистецтва, «Поетична ода рідному місту», художня виставка.
6 вересня відбудуться перші заходи у рамках проекту: о 14:30 відбудеться відкриття фотографічної частини проекту, що розкриває тему «Дніпро єднає нас у просторі і часі». В експозиції представлені понад 250 творчих робіт фотомитців із Києва, Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Кам’янського і звичайно рідного Дніпра. Планується проведення розмови в рамках мистецької платформи «Художник і місто», де буде обговорено результати мистецької візуалізації рідного міста художниками та фотомайстрами. Щиро запрошуємо взяти участь у відкритті фотовиставки і дискусії. Якщо Ви з нами віримо, що Дніпро нас єднає!»

дом (1)

Метки: День города, Дом искусств
Loading...