В ДНУ переезд отменяется

На днях в соцсетях распространилась информация о вынужденном переезде в одного корпуса в другой, связанным с нехваткой средств на отопление. Сообщалось также о том, что в январе-феврале преподавателей отправят в неоплачиваемые отпуска.

Сложившуюся ситуация сайту «Днепра вечернего» прокомментировала пресс-служба ДНУ:

Офіційно заявляємо, що наразі жодного наказу по Дніпровському національному університету імені Олеся Гончара про зміну місця навчання студентів не видавалося. Також не розглядається питання про відпустки викладачів за власний рахунок.

Інформація стосовно фінансових можливостей університету, заходів, що вживаються для енергозаощадження та підготовки до опалювального сезону постійно доводиться до відома керівників структурних підрозділів ДНУ. На робочих нарадах обговорюються різні шляхи оптимізації навчального процесу і використання аудиторного фонду, раціональних витрат газу, електрики, води. Водночас, знаходяться особи, які використовують складне становище, що склалося сьогодні в усіх вищих навчальних закладах регіону, для дестабілізації ситуації в нашому університеті, поширюють неперевірені чутки через соціальні мережі, провокують зайве напруження в студентському середовищі.

У сучасній складній економічній ситуації початок опалювального сезону є важким для більшості бюджетних організацій, у тому числі й для всіх вищих навчальних закладів області. Зокрема кошти, виділені із державного бюджету на оплату комунальних послуг у 2017 році нашому університету, були вичерпані ще у 1 кварталі поточного року. Протягом 2017 року за енергоносії ДНУ ім. О. Гончара було сплачено 32 млн. грн, із них тільки 14 млн. грн. – бюджетних коштів, а інше – за рахунок власних надходжень. За підрахунками планово-фінансового відділу, на опалення корпусів ДНУ протягом поточного року іще необхідно більше 17 млн. грн.

 

Метки: ДНУ им. О.Гончара, переезд