В Днепровском метрополитене поздравили 250-миллионного пассажира

Третього травня у Дніпровському метрополітені привітали 250-мільйоного пасажира. Ним стала 17-річна студентка коледжу транспортної інфраструктури у Дніпрі Юлія Рилова. Директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Дніпра Ігор Маковцев вручив їй квіти та проїзний квиток на травень цього року. Дівчина користується метро щодня, тож каже, що подарунок доречний.

_MG_9275

_MG_9281

«Їжджу у метро десь двічі на день – щоб дістатися на навчання чи на прогулянку. Я у захваті від того, що стала 250-мільйонним пасажиром, для мене це було повною несподіванкою. Насправді, я хотіла б пов’язати своє життя з метрополітеном, працювати тут у майбутньому», – каже дівчина.

_MG_9257

За словами начальника служби руху Дніпровського метрополітену Владислава Миркала, підрахунок пасажирів усіх категорій ведеться з 1995 року.
«За цей час ми вже вітали мільйонного, 10-мільйонного та 100-мільйонного пасажира. На кожній касі на всіх станціях працівники передають інформацію, і таким чином ми визначили 250-мільйонного пасажира», – зазначив Владислав Миркало.

Метки: метрополитен
Loading...