В Днепре закрыли планетарий

планета (1)

К сожалению, одно из любимейших мест отдыха днепровцев закрыто на неопределенный срок. Об этом сообщается в ФБ на странице «Днепровский планетарий».

«Сегодня вынуждены сообщить вам, что с 3 декабря 2018-го городское коммунальное учреждение культуры «Днепровский планетарий» закрыто для посетителей. Письмо за подписью председателя правления ОО «Аэрокосмический музейный центр культуры и образования молодежи» по поводу прекращения хозяйственной деятельности и освобождение помещений администрация Планетария получила 29 ноября 2018р. в 16:15»,- отмечается в сообщении.

Тем не менее, коллектив планетария надеется, что ремонт их «космического» заведения осуществится ив 2019-м Днепровский планетарий откроется для посетителей. Надеемся на это и мы.

Напомним, что именно в этом году Днепровский планетарий отметил 50-летний юбилей. Открылся он в 1968 году и построен по специальному проекту, оставаясь уникальным архитектурным сооружением города.

Вот полный текст обращения сотрудников планетария:

- Друзі!

Дякуємо всім, хто протягом 50-ти років був з нами!

Увесь цей час ми працювали для вас, надаючи вам можливість доторкнутися до Космосу, усвідомити свою приналежність Всесвіту, відчути незвідане. Наші співробітники з дня у день створювали віртуальний Всесвіт в Зоряній залі Дніпровського планетарію, надихали відвідувачів своєю любов'ю до зоряного неба, наповнювали атмосферою жаги до пізнання. Наші глядачі приходили до Планетарію дітьми, потім приводили сюди своїх дітей, а зараз приходять разом із онуками. Багато знаних людей нашого міста, України та навіть інших країн почали пізнавати Всесвіт саме в стінах Планетарію, в астрономічному гуртку «Оріон». Ми вдячні за підтримку громаді нашого міста Дніпро, Міській раді, Асоціації планетаріїв України, обласній профспілці працівників культури, журналістам українських видань та всім небайдужим, хто був з нами всі ці роки.

Сьогодні змушені повідомити вам, що з 03 грудня 2018 року міський комунальний заклад культури «Дніпровський планетарій» закрито для відвідувачів. Листа за підписом Голови правління ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» з приводу припинення господарської діяльності та звільнення приміщень адміністрація Планетарію отримала 29 листопада 2018р. о 16:15.

З вересня 2018 року 93% приміщень Дніпровського планетарію надано в оренду ГО «АМЦКОМ» за Рішенням Дніпровської міської ради VII скликання. З метою здійснення капітального ремонту або реконструкції. Терміни початку та закінчення «ремонту» нам не відомі. Питання з проведення прес-конференції з цього приводу залишається відкритим.

Сподіваємось, що у 2019 році ви зможете відвідати оновлений усучаснений планетарій.

З питаннями з приводу проведення ремонтних робіт, терміну відкриття та подальшого функціонування МКЗК «Дніпровський планетарій» можна звертатися до Департаменту гуманітарної політики Дніпроради та до керівництва ГО «Аерокосмічного музейного центру культури та освіти молоді».

З повагою, колектив Дніпровського планетарію.

ццц

 

Метки: планетарий