В Днепре вдову героя АТО избили за украинский язык

Как уже сообщал «Днепр вечерний» , на днях в Днепре была избита Анна Счасная-Гарус – вдова погибшего героя Андрея Широкова, у которой на руках осталось пятеро детей. Сегодня стали известны подробности этой истории – о них сообщается в Фейсбуке.
«Жінка намагалася придбати червоні та чорні стрічки.

семьянин (1)

Багатодітну вдову кіборга побили в магазині у Дніпрі за українську мову та вирвали з вуха сережку з тризубом, йдеться у сюжеті ТСН.
Овдовіла мати п'ятьох дітей Ганна Счасна прийшла до магазину по червоні та чорн істрічки - з них родина робить обереги солдатам. Проте придбат иїх не вдалося. Продавчині не сподобалася мова, якою Ганна до неї звернулася.
"Вона бере цістрічечки, згрібає з прилавка і ховаєїх на стелажі. І каже: йдіть звідси! Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! Пішл агеть звідси", - розповідає Счасна.
Магазин одразу зачинили, не зважаючи на робочий час. Власниця сусіднього ательє розповідає,що Ганну за косу витягли з магазину, розбили телефон.
"Люди не розуміють української мови, не хочуть спілкуватись українською мовою, тому жінка відстоювала, і сталась на цьому фоні бійка", - каже власниця сусіднього ательє Олена Шульга.
Ганна викликала правоохоронців, розбиратися на місце приїхав російськомовний наряд поліції.
"Вони зауважили, що за законом мають право говорити "тією мовою, якою зручно". А дал іпішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім'я, ані прізвищаїї", - пригадує вдова.»

 

 

Метки: вдова героя АТО, избиение
Loading...
Loading...