В Днепре состоялась первая велоэкскурсия по Набережной города

ВЕЛО ФОТО 1

Утром 9 апреля состоялась первая в нашем городе велоэкскурсия по Набережной Днепра. Об этом «Днепру вечернему» стало известно из информации на странице в Фейсбук известного днепровского историка Виктора Екшова , который регулярно в выходные дни проводит авторские пешие экскурсии по интересным местам города. Теперь же Виктор решил попробовать провести познавательные велопутешествия.

- Цього святкового дня в компанії поважних панів (Євген Жирко, Josh Macfelder, Novikov Olgard, та юної пані Ясі Баглюк) здійснили першу велоекскурсію Січеславською Набережною Дніпра, - делится радостью молодой историк.- Погода була чудовою, маршрут нескладний, проте насичений пам'ятниками та архітектурними об'єктами, у яких - сила історії: козацькі часи, катеринославські лісопилки, радянський колектор та сміливі архітектурні ідеї, які йшли в розріз із політикою совєтів, але все одно втілювалися в життя, прикрашаючи місто... Не забули згадати про арійських та скандинавських богів, половецьких баб і легенди про давньоруські часи.
За результатом веломандрівки бачу, що вона підходить для більшості містян, велосипедістів із дітьми, але краще відправлятися в такі подорожі саме зранку, коли Набережною прогулюються небагато людей. Як було цього разу. І не спекотно, що стане актуальним влітку.
Дякую усім, хто знайшов час, долучився і підтримав проект!
Ми зробили історичну міні-подію - запровадили екскурсійні велоподорожі в Дніпрі.

ВЕЛО ФОТО 2 ВЕЛО ФОТО 3 ВЕЛО ФОТО 4

Метки: велоэкскурсия
Loading...