В Днепре сепаратистка избила мать двоих героев АТО

В День Победы возле памятника Генералу Пушкину (в народе он больше известен как «танк»)  раздававшая георгиевские ленточки сепаратистка избила участницу Майдана, мать двоих бойцов АТО. Об этом в Фейсбуке сообщает общественный деятель Людмила Кострюкова.
«Обличчя "руського міра" у Дніпрі. Зробимо іх відомими!
Громадськість міста і України обурена тим, що відбувалося 9 травня біля пам'ятника Слави. Але те, що відбувалося біля пам'ятника генералу Пушкіну, менш відоме, але також драматичне.
Оця дамочка у капелюсі (вона є на обох світлинах, зроблених активною волонтеркою і активісткою Надією Таршин) не лише пропонувала, роздавала і активно нав'язувала колорадські стрічки, але й вдарила кулаком матір двох учасників АТО, волонтерку, активістку, учасницю Майдану, 65-річну Марію Іванівну Подобну лише за те, що вона зробила ій зауваження щодо неприпустимості пропаганди "георгієвських" стрічок, символу країни-окупанта, під якими вбивають і калічать українців кремлівські найманці.
Сьогодні я зателефонувала Марії Іванівні і запитала про здоров'я.
- Болить губа, під якою запеклася кров, роблю примочки. Але ввечері ідемо разом до оперного, до хлопців-атошників, а потім із ними до обласного УВС.
Пишемо плакати. Боротьба за вільну Україну і іі щасливе майбутнє триває».

ленточки 2

ленточки

Метки: сепаратисты