В Днепре пройдет автопробег на ретроавтомобилях

1469375610b2e

20 апреля в 11:30 в Днепре стартует автопробег Миклашевского «Між заводами».

В рамках события состоится автомобильний квест по историческим местам, которых коснулась декоммунизация.

Организаторы автопробега – днепровский музей «Машины времени» и «Агентство развития Днепра». Мероприятие приурочено к 111-й годовщине открытия автомобильного сообщения между Екатеринославом и Новомосковском, инициатором которого был наш земляк Андрей Миклашевский.

- У 1908 році у Катеринославі відбулася неординарна для всієї країни подія – було створено перший міжміський автомобільний маршрут Катеринослав-Новомосковськ. Ідея належала поміщику, землевласнику, підприємцю, уродженцю Катеринослава Андрію Миклашевському. Минулого року ми наважилися вперше провести автопробіг Миклашевського так, щоб він проходив якнайближче до того маршруту, яким рухалися автомобілі на початку ХХ сторіччя. Тоді виникли певні недоліки, але захід відбувся. Цього року повномасштабний автопробіг до Новомосковська ми влаштуємо восени, а 20 квітня відбудеться освітньо-розважальний захід, у рамках якого пройдуть змагання та історичні лекції. Маю надію, що автопробіг Миклашевського набуде більшого розголосу, популярності та стане для нашого міста традиційним, – рассказал историк-краевед Валентин Старостин.

По словам директора музея «Машины времени» Михаила Прудникова, автопробег рассчитан на 20 участников. Главное условие - иметь ретроавтомобиль старше 35 лет. Уже зарегистрировалось 10 экипажей!

Подать заявку онлайн до 18 апреля можно здесь: 

Призом за победу будет посещение исторических лекций и масло для авто.

- Потрібно знати історію. Для початку – хоча б історію автомобіля, на якому ти їздиш, а разом з тим – історію міста, в якому живеш і яким пересуваєшся щодня, – считает Михаил Прудников.

- Звичайно, на маршруті будуть присутні не лише заводи. По маршруту буде на що подивитись, чому здивуватися і про що поговорити. Його героями стануть: призаводська Чечелівка, цілком заводські Брянська та Трубна колонії і Сухий острів, козацьке паланочне місто Новий Кодак, залишки мануфактурної Фабрики; старе місто з його пристанційним районом, Центром та Горою; Набережна ХХ сторіччя і Мандриківка XVIII сторіччя, - говорят в Агентстве Развития Днепра.

 

Метки: автопробег, ретроавтомобили