В деле по ДТП на Солнечном судья отказался принять гражданский иск от потерпевших

суд анд

Об этом на своей странице в ФБ сообщает адвокат потерпевших Юлия Сегеда

«Почався судовий процес по кримінальній справі що до ДТП, в якому на вул.Любарського (колишня Білостоцького) біля гімназії постраждали на пішоходному переході дві дівчинки, які шли зі школи на зелений сигнал світлофора, а водійпроскакував на жовтий. Так от... були подані від потерпілих цивільні позови у кримінальній справі. Це звичайна практика, нічого особливого. Але позови на значні суми. Цивільний позов у кримінальному провадженні розглядається судом за правилами, встановленими цим Кодексом. Якщо процесуальні відносини, що виникли у зв’язку з цивільним позовом, цим Кодексом не врегульовані, до них застосовуються норми ЦПК України за умови, що вони не суперечать засадам кримінального судочинства. Суддя АНД районного суду СЕНЧИШИН Ф.М. вигадав сьогодні щось своє...
1) Він ухвалив "відмовити у прийнятті до розглядуу межахкримінального провадження цивільних позовів... у зв'язку з тим, що пред'явлені позовні вимоги виходять за межі пред'явленого обвинувачення"
Можутим, кому цікаво  показати ці позови. Вони заявлені від осіб, які визнані потерпілими по кримінальній справі. Вони містять обгрунтування принного зв'язку між шкодою та злочином. Вони повністью відповідають вимогам до позовів.
2) Він ухвалив це усно на місці, він не виніс з цього приводу ухвалу, він не послався на жоднупроцесуальну норму.», - отмечает, в частности, адвокат.

Метки: ДТП, Солнечный, суд
Loading...