В больнице Днепра умер 47-летний сержант

1 сентября в больнице Днепра перестало биться сердце сержанта 24-й бригады Александра Грицаюка. Бойцу было 47 лет. Тяжелые ранения он получил 25 августа во время вражеского обстрела. Врачи боролись за жизнь воина до последней минуты. Трагическую новость сообщила в соцсетях советник председателя Днепр ОГА Татьяна Губа. 

FB_IMG_1567364411169

-Дуже боляче ... Сьогодні зупинилося серце  Грицаюка Олександра Володимировича , 47 років, сержанта 24 -ї бригади, який 25 серпня під час ворожого обстрілу, отримав вкрай важкі мінно- вибухові поранення. Лікарі боролися за життя до останньої хвилини. Вічна пам’ять Герою! – написала Татьяна.

Трогательное послание оставили в Фейсбуке побратимы Александра из 24ОМБр имени короля Данила.

-- З сумом повідомляємо, що сьогодні, в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова, від поранень отриманих 25.08.19, внаслідок ворожого обстрілу наших позицій в районі н.п.Мар’їнка, помер воїн 24 ОМБр імені короля Данила – сержант Грицаюк Олександр Володимирович.

Олександр Володимирович народився 07.11.1971 та проживав у м.Христинівка, Черкаської області.

«Це була дуже товариська і позитивна людина…надійний друг та побратим, який хотів і вмів воювати. В колективі користувався неабияким авторитетом, а до служби ставився відповідально і сумлінно» – таким згадують Олександра товариші.

Вічна пам’ять!

 Ранее «Днепр вечерний»  писал о том, что в Днепр доставили двух тяжелораненых бойцов.

Слава Герою! Вечная память…

 

 

 

Метки: Александр Грицаюк