Уперше за 40 років у Авіаторському ремонтують дороги, тротуари та вуличне освітлення

У селищі Авіаторське триває системний ремонт доріг та оновлення інфраструктури. Реконструкції розпочали після того, як селище перейшло у відання територіальної громади Дніпра. До цього довгі роки комунальні проблеми Авіаторського ігнорували, розповідають місцеві мешканці. Будинки стояли захаращені, дороги розбиті, а мережі освітлення навіть не мали господаря.

«Понад сорок років селище було фактично між небом і землею – між територіальними громадами області та міста. Тут нічого не робили. Зусиллями мерії ми відновили історичну справедливість. Авіаторське повернулося до рідної гавані, й цього року ми почали комплексну реконструкцію доріг, тротуарів. Встановлюємо нове освітлення та навіть висаджуємо дерева. Планів чимало. На це виділені мільйони гривень. Такого не було за всю історію селища», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.
Навесні у Авіаторському взялися за дороги й тротуари. Реконструкцію роблять на вулицях і під’їздах до будинків.
«Я тут живу 43 роки, і ніколи в нас не робили такого. Аж жити хочеться. Усе зробили: і дороги, і пішохідні зони. Ми не очікували», – розповіла місцева мешканка Валентина Герасимова.
Нові дороги особливо до вподоби водіям.
«Їдеш і не хвилюєшся, що ти зараз ями будеш ловити. Дай бог, щоб дорога простояла. Дуже добре загалом – змінився вигляд, стало все набагато краще. Приємно ввечері вийти і прогулятися містом», – сказав водій Віталій.
Переваги відчувають і наймолодші мешканці селища.
«Я задоволений. Зручно кататися на велосипеді», – поділився враженнями десятирічний Михайло.
Впоратися з усіма ремонтами дорожнього покриття, а це – 21 тис. кв. мерів території – планують до холодів.
У Авіаторському також відновлюють вуличне освітлення – встановили й підключили 87 енергоощадних світильників. Мережі прийняли на баланс міста – до цього більшість із них були нічийними. Відновлюють і теплоізоляцію на магістралях. А ще у селищі омолоджують зелені насадження. На місці аварійних дерев висадили вже сотню нових лип і кленів. Також наступного року у мерії Дніпра планують взятися за ремонти покрівель будинків у Авіаторському.
Як відомо, селище Авіаторське розташоване за 14 км від міста – на південь від житлового масиву Тополя і на захід від села Старі Кодаки. В управлінні області воно було близько 20 років. Документ про передачу селища у відання територіальної громади Дніпра мер Борис Філатов підписав 21 листопада 2017 року.

1-10 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 1-8 1-9

Метки: ремонт дороги, с. Авіаторське