У мерії Дніпра нагородили ветеранів – учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, у Дніпровській міській раді відбулася зустріч із ветеранами. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, чиє життя забрала війна в Афганістані та інших країнах.

Директор департаменту соціальної політики міськради Едуард Підлубний нагородив пам’ятними медалями «За заслуги перед містом», «Захиснику Вітчизни», подяками міського голови, почесними грамотами Дніпровської міської ради ветеранів-афганців, учасників бойових дій на території інших держав. Також він вручив годинники від міського голови Бориса Філатова.

«Тоді ви виконали свій військовий обов’язок, проявивши мужність, сміливість, вірність присязі. Ви – гідний приклад для нинішніх поколінь захисників України. Кожна хвилина вашого життя могла стати останньою, але вам випало щастя вижити і повернутися до рідної домівки. Ви – наша гордість і честь! Здоров’я, миру, наснаги. Міська влада й надалі готова допомагати у вирішенні різних питань», – сказав представник мерії.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан 479 ветеранів-афганців з інвалідністю отримають з міського бюджету матеріальну допомогу – по 1 200 грн кожен. Крім того, 300 учасників бойових дій на території інших держав одержать по 1 000 грн.

Наразі у Дніпрі діє комплексна програма соціального захисту мешканців міста, в рамках якої особам згаданої категорії надають матеріальну підтримку. Так, до річниці виведення військ з Афганістану 93 вдовам і вдівцям потерпілих внаслідок бойових дій на території інших держав мерія виплатила компенсацію по 18 тис. 530 грн кожному.

Довідка. У Дніпрі мешкає 2 тис. 670 учасників бойових дій в Афганістані та 869 воїнів-інтернаціоналістів, серед яких 479 інвалідів війни. Також у місті є 93 родини загиблих і померлих учасників бойових дій в Афганістані.

_MG_1882.CR2 _MG_1857.CR2 _MG_1893.CR2 _MG_1892.CR2 _MG_1860.CR2

Метки: «За заслуги перед містом», нагородження
Еще с сайта: