У Дніпрі за дорученням Бориса Філатова ремонтують дорогу на житловому масиві Ломівський

На житловому масиві Ломівський (у минулому – Фрунзенський) розпочався ремонт дороги на вул. Дементьєва. Цей автошлях не оновлювали довгі роки. З проблемою мешканці звернулися до міського голови Бориса Філатова під час особистого прийому громадян на житловому масиві.

_MG_8965

Наталія Нікітіна, яка є членом ініціативної групи мікрорайону, не повірила своїм очам, коли побачила, що ремонт розпочали. Жінка розповіла, що востаннє цю дорогу відновлювали ще на початку 2000-х. Тоді ж під асфальт сховали люки зливової каналізації. Саме через це на вулиці після снігу й дощів постійно збиралося багато води, якій нікуди було стікати.
«Ми, мешканці, дуже вдячні нашому меру Борису Філатову за те, що нарешті ремонтується дорожнє покриття на вул. Дементьєва. На прийомі він пообіцяв включити дорогу до переліку вулиць, які ремонтуватимуть цього року. Приємно, що міська влада нас почула й дотрималася обіцянки. Більш того, нам не просто пообіцяли на словах, як це часто буває, а й видали на моє ім’я відповідний лист-зобов’язання. У ньому вказано, що ремонт закінчиться до 1 вересня, а виходить так, що це буде зроблено раніше», – розповіла жінка.
Юрій Ковальов теж мешкає на ж/м Ломівський. «Нарешті дочекалися ремонту цієї дороги. Вона була просто жахливою – яма на ямі, постійна вода. Зараз бачимо, що все ремонтується комплексно, а не просто латається. Дякуємо керівництву міста, що не залишило наш масив без уваги», – додав чоловік.
Зі свого боку заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради Олексій Самілик зазначив: під час ремонту дороги на вул. Дементьєва завдовжки близько 1 км буде замінено бордюрний камінь і асфальтобетонне покриття, відремонтовано та прочищено зливову каналізацію. Наразі вже встановлено 1,3 тис. погонних метрів бордюрів, виконано фрезерування старого покриття площею 8 тис. кв. м.
«Зараз проводяться переважно підготовчі роботи, а тижнів через два розпочнемо вкладати асфальтобетон. Також на прохання містян вирішили відремонтувати й проїжджу частину вулиці Желябова, частину вулиць Промислової, Яхненківської та Берегової, що поруч. Роботи планується завершити до липня», – сказав представник мерії.
Олексій Самілик також додав: до роботи залучені бригади з 15 дорожників. За словами робітників, матеріалів та спецтехніки їм цілком вистачає.

_MG_8967 _MG_8970 _MG_9005 _MG_9010

_MG_9021

Метки: горсовет, ремонт дорог