У Дніпрі вже за два тижні запрацює більшість фонтанів

15 квітня у Дніпрі планують увімкнути більшість фонтанів, що перебувають на балансі комунального підприємства «Адміністративне архітектурно-будівельне управління». Виняток становлять водоспад «Поріг Ревучий» (Монастирський острів), «Муза» (біля Театру опери та балету) й «Каскад» (на оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка). Їх планують запустити 1 травня, оскільки на цих водограях наразі тривають ремонтні роботи. Про це під час виїзної прес-конференції повідомив в. о. директора КП «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» Олексій Прохоров.

_MG_7569

«Готувати фонтани до нового сезону починаємо ще взимку. Ремонтуємо електричне, насосне обладнання, гідравлічні частини. Три згадані фонтани плануємо запустити трохи пізніше, оскільки виконуємо там поточний ремонт покриття, гідроізоляції. Наприклад, водоспад «Поріг Ревучий» працював шість сезонів, тому виникла необхідність трохи більше приділити йому уваги, а саме – нанести гідроізоляцію для того, щоб не руйнувалися ґрунти. Також ремонтуємо покриття чаші фонтану «Муза» та покриття й гідроізоляцію фонтана «Каскад». На підготовку фонтанів до нового сезону, зокрема на поточні ремонти, з міського бюджету виділено близько 6 млн грн», – розповів в. о. директора комунального підприємства.

Посадовець також закликав містян не купатися у фонтанах.

_MG_7528

«Фонтан – це не басейн. Покриття фонтанів у воді – слизьке. Тому заради своєї ж безпеки цього не потрібно робити. Батькам необхідно стежити за дітьми, щоб ті не лізли у водограї», – наголосив Олексій Прохоров.

Фонтани у Дніпрі працюватимуть до кінця вересня-середини жовтня – залежно від погодних умов. Режим роботи: у будні – з 8:00 до 20:00, у вихідні та святкові дні – можливо, до 22:00.

_MG_7554

Довідка. У Дніпрі, на балансі КП «Адміністративне архітектурно-будівельне управління» перебуває 12 фонтанів: водоспад «Поріг Ревучий» (Монастирський острів), «Муза» (біля Театру опери та балету), «Каскад» (на оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка), «Гейзер» (навпроти готелю «Дніпропетровськ»), «Білий лебідь» в акваторії Дніпра, фонтан біля театру імені Шевченка, фонтан перед міською радою, водограй у сквері Героїв, фонтан за адресою: вул. Старокозацька, 58, водограй на Алеї закоханих (вул. Столярова), а також «Сфера» на набережній та «Арка закоханих» (набережна на вул. Малиновського).

Метки: фонтаны