У Дніпрі відновлюють дороги, які не ремонтували десятиліттями

У Дніпрі активно ремонтують проблемні дороги. Так, на вулиці Дементьєва повністю замінили асфальтне покриття та встановили нові бордюри. Місцеві мешканці кажуть, що такого ремонту дороги тут не робили із часів заснування житлового масиву Ломівський, а це близько 30 років.
_MG_2160

«Тут замінено майже 8,5 тис. кв. м асфальтобетонного покриття, а також викладено 2 км нового бордюрного каменю. Загальна вартість робіт на цій вулиці складає 4,5 млн.грн. За кілька днів підрядники усунуть деякі недоліки, і ми перейдемо до наступних вулиць. Загалом в Амур-Нижньодніпровському районі вже укладено 15 тис. тонн асфальтобетонної суміші», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко 31 травня, під час огляду ремонтів дорожнього покриття.
_MG_2177
У жахливому стані перебувала й дорога, що йде через три вулиці – Желябова, Промислову та Яхненківську – і простягається на 2,5 км. Наразі тут також повністю замінюють асфальтне покриття. Зроблено приблизно третину шляху. Ямковий ремонт на цій ділянці виконували близько п'яти років тому, а заміну асфальтного покриття не проводили кілька десятиліть.
«Тут ми робимо ремонт на ділянці від вулиці Вітчизняної до Солончакової. Через поганий стан покриття цією дорогою майже перестав їздити транспорт. Там, де є житлові будинки, ми встановлюємо бордюрний камінь. Закінчити цю ділянку плануємо до 1 вересня, але сподіваємося, що підрядник зробить швидше. Вартість робіт – приблизно 10 млн грн», – зазначив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Олексій Самілик.
_MG_2194

Оновлюють дороги і в селищі Авіаторське, яке увійшло до складу міста Дніпра в кінці 2017 року. Тоді мер Борис Філатов пообіцяв, що селищну інфраструктуру повністю приведуть до ладу.
«За дорученням Бориса Філатова ми вирішили зробити тут капітальний ремонт усіх доріг, зокрема внутрішньоквартальних. Наразі роботи виконані приблизно на 10%. Загалом асфальт укладемо на 15,5 тис. кв. м шляхів. Також встановлюємо тут освітлення, якого до цього не було, обрізуємо дерева, а згодом замінимо теплоізоляцію на трубах по всьому селищу. Завершити хочемо до кінця року. Витратити на всі ці роботи плануємо 10 млн грн», – сказав заступник Бориса Філатова.
_MG_2200
«Доріг тут не було зовсім. Після дощу неможливо було дійти до школи. Місцеві своїми зусиллями насипали щебінь, але машини його розтягували. Нормальний ремонт тут проводився ще за радянської влади. Дякуємо Борису Філатову, що робить дороги, як і обіцяв», – каже мешканець Авіаторського Іван Волик.

Загалом у 2018 році на поточні ремонти дорожнього покриття з міського бюджету виділено 250 млн грн. Наразі у Дніпрі ремонтують проспекти Мануйлівський, Яворницького та Нігояна, а також вулиці Половицьку, Старокозацьку, Ростовську, Щепкіна, Берегову, Каштанову та Маршала Малиновського.

Метки: ремонт дорог