У Дніпрі розпочався 50-й фестиваль самодіяльної творчості «Студентська весна-2019»

У вівторок, 9 квітня, у Дніпрі розпочався 50-й міжвишівський фестиваль самодіяльної творчості «Студентська весна-2019». Він проходить у два тури. Перший тур триватиме впродовж квітня і складатиметься зі звітних концертів закладів вищої освіти, які подали заявки на участь у фестивалі. Другий тур – підбиття підсумків та гала-концерт лауреатів – відбудеться 24 травня.

_MG_3252

«У цьому році на участь у фестивалі подали заявки 11 закладів вищої освіти (університети, академії), а це понад 300 номерів, 3 тисячі учасників та 5 тисяч глядачів. За результатами фестивалю буде визначено переможців: володарів І-ІІІ місць та гран-прі. Цьогорічний призовий фонд –130 тис. грн, сума буде справедливо розподілена серед чотирьох найкращих команд», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

_MG_3275

Відкрили фестиваль володарі гран-прі минулого року – студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
«Торік ми дуже старалися, навіть курсанти та студенти, які ніколи не співали та не танцювали, повірили у себе, і нам вдалося посісти перше місце та виграти головний грошовий приз. Ми отримали 50 тис. грн – це велика сума, завдяки якій ми придбали нові костюми, мікрофони, апаратуру. Зараз «Студентська весна» проводиться на високому рівні, це гарна можливість для творчої молоді проявити себе та відкрити у собі таланти», – зазначила керівник культурно-масової роботи Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Наталя Карнаух.

Олексій навчається у Дніпрі, в Національній металургійній академії України. Для «Студентської весни-2019» збірна академії підготувала танець: «Минулого року наш навчальний заклад посів третє місце. Цього разу ми врахували помилки та зробили свій виступ іще кращим».

Довідка. «Студентська весна» – це фестиваль-конкурс самодіяльної творчості колективів закладів вищої освіти, який проходить у місті Дніпрі з 1969 року та охоплює всі види студентської творчості. Фестиваль проводиться за такими напрямами та жанрами: театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, оригінальний і розмовний жанри.

_MG_3301 _MG_3336 _MG_3343 _MG_3350 _MG_3357

Метки: «Студентська весна-2019»