У Дніпрі комунальники щодня прибирають 70 тонн сміття, яке містяни не доносять до урн

Щодня з вулиць Дніпра комунальники прибирають близько 170 тонн побутових відходів. З них 70 тонн мешканці та гості міста не доносять до урн і викидають просто на вулицях. Така недбалість псує вигляд Дніпра. Особливо багато непотребу залишається після вихідних – хоч відпочивальники і обіцяють бути охайними.
«Незважаючи на те, що міська влада вже встановила понад 2,5 тис. сміттєвих контейнерів та урн, люди викидають сміття собі під ноги», – зазначила представниця департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Світлана Літвінова 6 серпня, оглядаючи роботу прибиральників.
Щоб зробити Дніпро чистішим, щодня на вулиці міста виходять понад 500 осіб. Вони працюють уже тоді, коли місто тільки прокидається. Збір сміття – лише частина їхньої роботи. Комунальникам доводиться також мити запльовані лавочки і тротуари, на які справляють потребу нетверезі містяни.
«Чергові бригади комунальників виходять на роботу о шостій ранку. Починають з Європейської площі, набережної, скверу Героїв, території біля Театру опери та балету, центральної алеї міста. У міському «титулі» загалом понад 500 об’єктів, які обслуговують 6 підприємств, зокрема 2 комунальних», – розповіла Світлана Літвінова.
Комунальниця Надія часто прибирає після тих, кому ліньки донести сміття до урни. «Я навіть не знаю, як зробити так, щоб люди не смітили? Робити зауваження дорослій людині, яка не вміє за собою прибирати? Це ж від виховання та культури залежить. Просто дуже прикро: у нас така гарна набережна, а вранці приходиш і бачиш купу сміття, яку залишили після себе відпочивальники. Треба, щоб люди своєю головою думали», – каже Надія.
Нагадаємо, у Дніпрі з ініціативи мера Бориса Філатова проводять безстрокову акцію «Дніпро – простір чистоти». У її рамках дніпряни наводять лад у своїх дворах. Необхідний для роботи інвентар надає міськрада. Наразі містяни подали понад 300 заявок на прибирання.

_MG_8768 _MG_8776 _MG_8847 _MG_8851

_MG_8860

Метки: коммунальщики, мусор