У Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням розпочала роз’яснювальну роботу з водіями

29 листопада Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради розпочала проводити роз’яснювальну роботу серед водіїв транспортних засобів, що порушують правила стоянки. Поки виносять попередження, а згодом почнуть штрафувати. Роз’яснювальна робота триватиме щодня протягом місяця.

_MG_9030

«Відсьогодні ми розпочинаємо роботу у тестовому режимі та інформуємо про це водіїв, які порушують правила дорожнього руху в частині паркування. У майбутньому такі порушники притягатимуться до відповідальності. Дату, коли інспектори почнуть складати адміністративні протоколи, ми повідомимо додатково», – зазначив начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Володимир Бацун.

За словами посадовця, найчастіші порушення з боку водіїв – це зупинка на пішохідних переходах, зупинка у другій смузі руху, недотримання відстаней до перехресть і пішохідних переходів.

_MG_9001

Наразі інспектори працюють у центральній частині Дніпра, адже вона найбільше завантажена транспортом.

«У центрі Дніпра є проблема із заторами через неправильне паркування. Ми сподіваємося, що інформаційна та роз’яснювальна робота допоможе донести до водіїв, що нехтування правилами дорожнього руху створює небезпеку на шляхах і перешкоди для руху громадського транспорту та пішоходів», – підкреслив інспектор Євгеній Волков.

Самі ж водії, коли бачили, що на їхніх автомобілях інспектори залишили інформаційні матеріали, підходили та роздивлялися листівки. Проте, помітивши працівників Інспекції з питань контролю за паркуванням, казали, що це не їхнє авто.

_MG_9045 _MG_9039 _MG_8972

Метки: паркловка, штрафы