У Дніпрі готують пляжі до купального сезону

Міські пляжі Дніпра активно готують до купального сезону, який стартує 1 червня. Зокрема, на Монастирському острові прокладають доріжки до води. Також тут встановлять 15 нових лавочок, облаштують 4 велопарковки, 5 біотуалетів, 3 роздягальні. А ще – зведуть нову вишку для рятувальників, які чергуватимуть на пляжі протягом усього літа.
«Наразі тут прокладені траншеї, через які подаватиметься вода для питних фонтанчиків та душових. Ці роботи плануємо завершити приблизно за два тижні», – зазначив начальник відділу комунального підприємства «Розвиток Дніпро» Михайло Крутіков.
Водолази вже почистили дно річки в районі Монастирського острова. Територію самого пляжу прибирають стюарди. Перед відкриттям пісок ще раз почистять за допомогою спеціальної машини. Загалом влітку у вихідні цей пляж відвідує близько 10 тис. осіб.

_MG_2062

_MG_2010
«Ми підтримуємо територію в порядку, щоб людям було зручно, щоб вони відпочивали на чистому пляжі. Приводимо до ладу місцевість уже протягом місяця. Поки сміття небагато, бо й потоку людей ще немає», – каже стюард Василь.
Пляж у парку Сагайдак (колишньому парку ім. Воронцова) готовий до літнього сезону. Тут вже прибрали, провели дератизацію, привели до ладу громадську вбиральню, перевірили стан питних фонтанчиків, душових та мийок для ніг.

_MG_2055
«Пляж готовий приймати відвідувачів. Були взяті проби води та піску – все відповідає нормам. Через два тижні також встановимо роздягальню для людей з інвалідністю. Найближчим часом плануємо закупити ще два навіси», – зазначила виконувачка обов'язків директора комунального закладу культури «Парк культури та відпочинку ім. Воронцова» Людмила Швидка.

_MG_2049

Метки: пляжи