Турбота про родини загиблих героїв: Борис Філатов обговорив з керівництвом американської організації TAPS відкриття представництва у Дніпрі

21 березня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками громадської організації TAPS (США), яка займається допомогою сім’ям загиблих воїнів. Під час зустрічі сторони обговорили можливість створення представництва TAPS у Дніпрі.

_MG_5209

«Саме в нашому місті зародився волонтерський і добровольчий рух. Тут – центр опору сепаратизму. Всі розуміють, що якби Дніпро свого часу не вистояв, то й вся країна була б під загрозою. Найбільша кількість мобілізованих, поранених та, на жаль, загиблих – з Дніпра. Тож ми будемо вдячні за допомогу і пропонуємо відкрити представництво організації TAPS у Дніпрі. Проблеми, якими займається TAPS, дуже актуальні для нас», – зазначив Борис Філатов.

«Представники нашої організації провели дуже продуктивні зустрічі з родинами загиблих у вашому місті. Ми сподіваємося, що Дніпро приєднається до нашої організації. Наша мета – зробити Дніпро центром TAPS в Україні», – зазначила у свою чергу президент та засновниця організації TAPS Бонні Керрол.

Нагадаємо, представники TAPS уперше завітали до України. Протягом двох днів, 18 та 19 березня, вони проводили зустрічі з учасниками антитерористичної операції та родичами загиблих воїнів. TAPS було засновано у 1994 році. Наразі організація представлена у 23 країнах світу та 50 штатах США.

 

_MG_5196

_MG_5205

_MG_5229