Цього року у Дніпрі відремонтують близько півмільйона квадратних метрів доріг

У Дніпрі цього року планують відремонтувати близько 500 тисяч квадратних метрів доріг. Наразі відновлено 40 тис. кв. метрів зруйнованого покриття. Аварійну ямковість усунули на головних магістралях міста за маршрутами руху громадського транспорту, зокрема, на вулицях Космічній, Гаванській, Воскресенській, Київській, Байкальській тощо. Наразі такі ремонтні роботи проводяться на вулицях Ватутіна, Юрія Кондратюка, О. Кониського, площі Вокзальній, проспектах Яворницького, Свободи тощо.

_MG_9211

«Так званий середній ремонт, тобто повна заміна асфальту та бордюрного каменю, буде зроблений на вулицях Маяковського, Столярова, на проїзді від вул. Курчатова до вул. Щепкіна (біля автовокзалу), Козака Мамая, Путилівській (від вул. Канівської до вул. Софії Ковалевської), вулицях Генерала Захарченка, Байкальській, Космонавта Волкова. Нині таким чином відновлюють дорожнє покриття на проспекті Героїв, вулицях Гідропарковій, Андрійченка та Петрозаводській у напрямку Донецького шосе. Загалом з міського бюджету на ремонт доріг виділено 300 млн грн, з них 50 млн грн буде спрямовано на внутрішньоквартальні дороги», – повідомив під час прямої телефонної лінії 10 квітня один із заступників міського голови Дніпра Бориса Філатова.

За словами Михайла Лисенка, також планують капітально відремонтувати вул. Барикадну. Там відновлять бордюри, тротуари, облаштують підземні контейнери для сміття на ділянці у центральній частині міста – від вул. Андрія Фабра до вул. Січових Стрільців і від просп. Д. Яворницького до вул. Святослава Хороброго.

Також під час прямої телефонної лінії посадовець зазначив, що при ремонті доріг рух транспорту на вулицях не перекриватимуть повністю, а звужуватимуть проїжджу частину.

«Якщо виникне необхідність для повного перекриття тієї чи іншої ділянки, що ремонтується, то це робитиметься у нічний час, а не вдень», – додав Михайло Лисенко.
Область прикрепленных файлов

Метки: ремонт дорог