Страшные бои под Авдеевкой: есть 200-е, в Днепр везут раненых…

Напряженнейшие бои идут в промышленной зоне Авдеевки, отчитываются в штабе АТО за сутки, 11 - 12 июня. Террористы выпустили по украинским бойцам на этом участке 400 мин и снарядов за ночь.

Официальные данные о потерях пока не поступали.

По данным днепровских волонтеров, есть и 200-е, и 300-е...

- Друзі помолимось за наших воїнів на Авдіївці та шахті Бутовка. Є поранені та загиблі. Доставили до госпіталя ще не всіх. Наші Госпітальєри, медики ЗСУ та група АСАП ще працюють над евакуацією...
Зараз уже виїхало 2 наших швидких для перевезення поранених з Красноармійського госпіталю до Мечникова.

Ніч видалась дуже тяжкою, і вона лише розпочалась.. Війне не закінчилась, і від того що ми всі до цього звикли - поранених, покалічених та загиблих не меншає, тому підтримуйте максимально наших героїв. Кожен робить те що може робити, але навіть цього повинно бути максимум скільки зможете, - написала в Фэйсбуке Яна Зинкевич.

О том, что в Днепр уже начали поступать раненые подтвердила в соцсети и советник губернатора Татьяна ГУба.

- Тримаємо зв'язок з військовими лікарями зони АТО і керівництвом нашого військового госпіталя ,
наші бригади медицини екстреної допомоги і катастроф завжди напоготові . Дякую Радий Шевченко , Сергій Стрєлкін і всій команді медиків екстреної медицини Дніпропетровської області за високий професіоналізм і оперативність . Під Авдєєвкою на промкі спекотно, одне Сонечко доставлено з важким пораненям ноги в 66- й, йде операція, чекаємо інформацію . Дякую всім хто допомагає .

Метки: война, погибшие, раненые