Сотрудники Днепровской психиатрической больницы ищут защиты у профсоюзов

доска

Как ранее писал «Днепр вечерний», В Днепре хотят закрыть единственную в стране психиатрическую больницу со строгим наблюдением. И.о. Министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун подтвердила сайту «Днепра вечернего» свое намерение.

Коллектив государственного учреждения «Украинская психиатрическая больница со строгим наблюдением» направил письмо председателю Днепропетровской облпрофорганизации работников здравоохранения Украины Людмиле Валевской с просьбой подержать их в защите«от уничтожения единственной в стране больницы с многолетним опытом работы с особым контингентом психически больных».

Текст письма публикуем полностью в авторской редакции:

ШАНОВНА ЛЮДМИЛО МИХАЙЛІВНО!

Колектив державного закладу «Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України» звертається до Вас із надією і проханням допомогти в захисті від руйнації єдиної в країні лікарні з багаторічним досвідом роботи з особливим контингентом психічнохворих, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру у зв'язку зі скоєнням ними тяжких і особливо тяжких суспільно небезпечних діянь.
Наслідками упередженого, поверхневого візиту до лікарнів.о. Міністра охорони здоров'я України У. Супрун наприкінці січня 2017 року, нею 21.03.2017 року булла зроблена необґрунтована, невиважена заява щодо необхідності закриття лікарні, яку вона активно поширює у засобах масової інформації. При цьому, пані Супрун і її «радники» безпідставно звинувачують колектив в порушенні прав психічнохворих, неналежному наданні психіатричної допомоги, паплюжать честь та гідність медичних працівників закладу з метою розвалити лікарню, залишити 517 працівників без роботи і засобів для існування.

 

 

Метки: "Днепр", психиатрическая больница
Loading...