Скандал! Лысенко обвинили в сокрытии доходов, вице-мэр отверг обвинения

На днях информационный портал Rezonans.ua опубликовал заявление бойца АТО Вадима Мороза в Национальное антикоррупционное бюро Украины. В данном документе идет речь о якобы криминальном правонарушении со стороны заместителя мэра Днепра Михаила Лысенко.
«В мережі Інтернет я мав змогу ознайомитись із декларацією заступника мера Дніпра Філатова Б.А. з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради Лисенка Михайла Олександровича, у відповідності до якої вказаний державний службовець задекларував значні статки, земельну ділянку та інше майно.
Але з невідомих підстав замість того, аби включити до декларації свій заміський маєток, в якому він проживає, із зазначенням вартості цього майна, щодо якої, безумовно, мають бути вказані правдиві відомості, пан Лисенко М.О. зазначив його, як об’єкт незавершеного будівництва, що зроблено з метою приховування дійсної вартості майна та фактично виникнення підстав для перевірки правдивості даних та правомірності набуття такого майна державним службовцем, яке в більшому ступеню виникло та створено саме за період, коли пан Лисенко М.О. працював разом з мером Філатовим», - пишет Вадим Мороз в своем заявлении.
«Днепр вечерний» обратился за комментарием непосредственно к Михаилу Лысенко.
- Мой дом действительно еще не достроен. Что касается декларации, то в ней я указывал имущество за 2015 год. Планирую закончить строительство в январе 2017 года. Когда дом будет введен в эксплуатацию, я смогу его показать. Пока в нем, конечно же, не живу. Там нет водоснабжения и канализации. То, что в заявлении, полная ерунда. В декларации показал все до копейки, включая собаку. Хочу также отметить, что госслужащим я работаю только 2 года, - сказал Михаил Лысенко.

Метки: Лысенко
Loading...