Сестра погибшего героя вернула президенту орден брата

орден

Родная сестра погибшего в ИЛ-76 криворожского солдата Ильи Гайдука Иляна на своей странице в ФБ  написала о желании вернуть орден главе государства.
«Петро Олексійович, у відповідь на Вашу відкриту підтримку генерала В.Назарова, засудженого в службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 воїнів, хочу повернути Вам Орден «За мужність» третього ступеню, що був даний Вами моєму брату посмертно.
Вину генерала доказав суд і ГПУ, та Ви попри це даєте Власну оцінку щодо вироку, порушуючи Конституцію України.
«Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та ст.126 (Незалежність та недоторканість суді гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження, щодо надання оцінки судового рішення чи визначати нове поняття «цивільний суд.» адвокат В.Погосян.
По-друге, ви змогли мовчати, як головнокомандувач, коли судили і судять військових патріотів, а коли судять генерала, то тут вже порука?! і підрив злагодженої системи ?
По-третє, генерал В. Назаров не є бойовим генералом, так як йдеться у Вашому зверненні. Він сам в суді це визнав. – так обосновала свою позицию Иляна Гайдук.

Метки: Ил-76, Назаров, орден, погибшие солдаты, президент, суд
Loading...