Сергей Притула потратил в Днепре весь гонорар

ПРИТУЛА ФОТО 2

Третий год подряд именно 1 апреля, в День смеха, в Днепре выступает известный столичный юморист Сергей Притула с шоу «Вар’яти». Он дал в нашем городе два концерта подряд (в 17.00 и 20.00). Юморист порадовал днепровскую публику новыми яркими шутками, покорил своей искренностью и простотой. Сергей рассказал, что они с коллективом провозгласили 1 апреля своим профессиональным праздником – Днем юмориста.

-Я дуже щасливий, що вже третій рік поспіль ми проводимо цей день в Дніпрі, - поделился Сергей. Перше квітня у вашому місті – це вже наша традиція. Організатори вже знають, що в цій залі на день гумору нікого не повинно бути, окрім нас.

ПРИТУЛА ФОТО 1

В конце программы Сергей Притула сделал неожиданное заявление:

-Наші два концерти в Дніпрі не пройдуть безслідно, вони залишать теплі спогади і в вас, і в нас. Дякую вам за хороші каси. Я завжди відмічав, що з Дніпра ми вивозимо з собою не всі гроші. Ми займаємось волонтерською діяльністю, після кожного концерту в Дніпрі, віддаємо 20 % від гонорару на потреби воїнів АТО. Але сьогодні робимо виняток, це перший концерт, коли ми цього не робимо. Вчора ми виступали в Кропивницькому, там стоїть третій полк спецназу – дуже хороші хлопці, які попросили, щоб ми купили їм безпілотники. Цей літальний апарат коштує 11 тис. доларів. Сьогодні перед концертом я заїхав на виробництво цих апаратів в Дніпрі, хотіли замовили безпілотник, а замовили... два безпілотники. Ми дуже щасливі, що ці два дніпровські концерти допомогли нам вирішити таке важливе питання. Це ви допомогли їх придбати. Я цим дуже тішуся, і хочу, щоб ви знали, дорогі дніпряни, що в кожному тому безпілотнику одне крило - ваше.

 

Метки: Сергей Притула