Сергей Притула попросил у днепрян финансовую помощь

Известный столичный юморист Сергей Притула, который в День смеха выступил в Днепре, обратился на своей официальной странице в Фейсбук  к неравнодушным украинцам, а особенно, к днепрянам. Как писал сайт «Днепра вечернего», юморист купил в Днепре два беспилотника для украинских спецназовцев. Сергей делится своими переживаниями, что на помощь по другим вопросам, касающимся нужд АТО, средств не осталось, и просит всех неравнодушных граждан помочь общему делу.

ПРИТУЛА БЕСПИЛОТНИКИ

Из обращения артиста:
-Ми приїхали у Дніпро. Першим ділом заїхали на виробництво БПЛА "Лелека". Я виставляв фото з Кропивницького, де вже один борт ми доправили у 3-тій полк спецназу. Там відбулась розмова з командиром полку, Редутом. Отримали запит на ще кілька бортів з різним функціоналом. Відповідно, у Дніпрі замовили виробництво 2-х бортів і апгрейд ще одного, попередньо виробленого. Вартість всієї угоди приблизно 700-750 000 грн. На це гроші в нас є. А от на інші запити - вже ні. Тож, буду просити знову про посильну допомогу!
ПриватБанк
Номер картки 5168 7420 6353 7207
Притула Сергій Дмитрович

БЕСПИЛОТНИКИ

Также юморист поделился впечатлениями от днепровского концерта:
- Ну, а концерти в Дніпрі - це окрема пісня!!!Дякуємо вам, дніпряни, за наш щасливий сон після виступів!!! 2 аншлаги, 4 години, 2200 глядачів. Безліч квітів і мільярд децебел оплесків!!! Повернемось до вас восени!

ПРИТУЛА КОНЦЕРТФОТО

Метки: Сергей Притула
Loading...