СБУ обнародовала имена россиян, причастных к гибели днепровских десантников

Служба безопасности Украины установила причастность Кремля к уничтожению украинского военно-транспортного самолета Ил-76. Об этом сообщается на сайте СБУ 

сбу

«Служба безпеки має неспростовні докази, що рішення про збиття було прийняте в Кремлі та приведене у дію позаштатним підрозділом Головного управління Генштабу Збройних сил РФ, відомим як «приватна військова компанія «Вагнера». Слідчі СБУ встановили, що злочинний наказ віддав безпосередньо командувач 58-ю армією ЗС РФ генерал-майор Євгеній Нікіфоров, командирований на Донбас для здійснення воєнного вторгнення та окупації частини території суверенної країни. Більше того, виконавці вбивства українських воїнів - Дмитро Уткін, Андрій Гуральов та Андрій Лебедєв, після повернення в Росію були відзначені Путіним офіційними державними нагородами «Орденами Мужності».

Незважаючи на те, що російські воєнні злочинці постійно перебувають або на території країни-агресора, або у складі таємних контингентів сухопутних підрозділів військової розвідки РФ у Сирії та країнах Африки, Служба безпеки робить усе можливе аби притягнути їх до відповідальності. - отмечается в сообщении.

Ранее мы сообщали  о том, что 14 июня в Днепре почтили память десантников и экипажа ИЛ-76

Метки: Ил-76, СБУ