Привітання від мера: 8 березня дніпрянкам дарували квіти на вулиці

У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам на вулицях дарували квіти. Акцію започаткували ще торік – з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Намети з квітами та листівками встановили у різних районах міста. Загалом для дніпрянок підготували 9 тис. букетів тюльпанів.

 

_MG_8527

Мешканкам міста привітання подобається. Жінки й дівчата переконані: такі маленькі сюрпризи створюють гарний настрій на весь день.

Дніпрянку пані Ольгу вдома вже привітали кохані чоловіки.

«Звісно, приємно отримати ще й вітання від мера. Гарний сюрприз. Жінкам узагалі треба дарувати щось приємне не лише на свята», – зазначила Ольга.

Без святкових букетів не залишилися й наймолодші мешканки міста. Галина Михайлівна гуляла центральною площею Дніпра разом із маленькою онукою Ганнусею. Обидві вони отримали яскраві тюльпани: «Це дуже приємно! Дякуємо щиро».

«Я йшла у своїх справах і отримала цей букет. Здавалося б, дрібничка, але дуже приємно. Добре, що місцева влада подбала про добрий настрій жінок у цей святковий день», – переконана пані Світлана.

Дніпрянка Тетяна гуляла разом з дитиною у сквері Героїв, коли їй подарували квіти: «Дуже добре, що наших жінок вітають так уже не перший рік. Особливо приємно, коли не очікуєш цього».

_MG_3990.CR2 _MG_4011.CR2 _MG_8591 _MG_8722