Полюбуйтесь, во что днепрянка превратила свой дом! (ФОТО)

Жительница Днепра Екатерина Стрельченко уже в течение нескольких лет совершает оригинальные эксперименты с интерьером своего дома – об этом она сообщает в Фейсбуке.

«Не знаю, чи легко живеться моєму чоловікові Дмитру Панкову з такою творчою натурою, як я, але натхнення, яке приходить часто-густо, раптово, в будь-яку годину не дає мені спокійно жити. Вранці, наприклад, замість приготування сніданку я можу щось випилювати посеред хати зі старих дошок. Дякувати Богу, чоловік в таких випадках мовчки забирає в мене інструмент і, визначившись з метою, допомагає.

Я люблю свій будинок. Кілька років тому я вирішила кардинального його змінити, бо в ньому, окрім серйозних проблем було просто не затишно. Будівельники ламали стіни, зривали підлогу, виламували вікна. Так я, доречі, отримала гарний досвід спілкування з робочими, який був досить різноманітним. Немаючи ні великий грошей, ні освіти дизайнера я раптом пригадала свої улюблені англійські казки і картинки, які годинами розглядала у дитинстві.

Отак кантрі і прованс дочекалися свого часу і просочилися з моєї підсвідомості у реальність. Це захоплювало мене повністю і я не могла дочекатися, коли просохне лак на підлозі. Ноги прилипали, а я вже щось розвішувала по стінах...

Головне, я зрозуміла, що дрібниці здатні змінювати моє життя, утворювати новий особливий світ, робити мрії реальністю. Від сусідів я тягла до дому старі меблі, які вони збиралися палити, під мамине: "Старьевщица!", копалася в гаражі у батька, навчилася фарбувати, пилити, робити декупаж. Стала в нагоді стара швейна машинка.

Кантрі - це круто, коли старе і подряпане. Тому я не викинула радянску класичну стінку, а перефарбувала в білий колір. Познайомилася з ковалем, в якого в телефоні так і записана "Катя кантрі". І постійно щось вигадувала, вигадувала, вигадувала...

Нікому нічого не хочу нав'язувати. В кожного свій смак і це чудово. Просто настрій ми здатні створювати самі і нікого не треба чекати. Головне - почати».

катя 4 катя 3 катя 1 катя 2

Метки: декор, интерьер, квартира
Loading...